Geras laikas su kolegomis

Kiekvienas jūsų susitikimas yra išskirtinis, dėl to ir mūsų pasiūlymas vakarėliui boulinge bus toks.

Vakarėlio programa:

 • Pramoginis boulingo turnyras;
 • Nugalėtojų apdovanojimas;
 • Prizinis fondas;
 • Ypatingas vakarėlio meniu.;
 • .

  Užpildtkite anketą ir mes su Jumis susisieksime :
  data
  laikas
  Reikalinga sąskaita faktūra?
  Su taisyklėmis sutinku
  Norėčiau gauti Apollo boulingo naujienas el. paštu

  SVEČIŲ ATSILIEPIMAI: 

  Apollo boulinge apsilankome kone kiekvieną ketvirtį. Šis žaidimas mums - laikas kartu, kuris tarsi tradicija. Praleisdami laiką kartu gauname geriausias emocijas, pabendraujame artimiau, parodome kokie esame azartiški individualiai ir stiprus bei atkaklūs komandiškai.  Mes ne tik žaidžiame, užkandžiaujame, taip pat turime galimybę pasilikti ir po žaidimo atokiau, kur galime aptarti rezultatus, įteikti apdovanojimus, pažaisti kitus žaidimus. Grįžtame į Apollo boulingą, nes esame laukiami, profesionaliai aptarnaujami. Tai vieta, kur papildomų klausimų nekyla, belieka tik mėgautis vakaru!

  Evelina, UAB Addendum Solutions

  Boulingo kolektyvas rengė mums įmonės kalėdinius vakarėlius du metai iš eilės. Esame labai patenkinti pasiūlytais vedėjais, kurie puikiai pravedė mūsų kalėdinius vakarus. Proto mūšis, boulingo turnyras, nominacijos bei įvairi loterija ir apdovanojimai suartino kolektyvą. Buvome patenkinti pasiūlytu maistu bei gėrimais, muzika. Labai rekomenduoju ir kitiems kolektyvams bent kartą surengti pramogas boulinge tiek boulingo turnyrams, tiek kalėdinėms įmonių šventėms ir tikrai bus įsitikinta, kad ten dirba puiki komanda.

  Ramunė, UAB Intersurgical 

  Esu Mindaugas Tumas, atstovas iš transporto įmonės UAB Finėjas. Neseniai lankėmės pas, Jus, su savo kolegomis. Mums tai jau tapo tradicija, kad kiekvieną gilų rudenį apsilankome Apollo boulinge. Šiemet dėl didelio darbų krūvio buvome primiršę šią tradiciją, tačiau aš ją atgaivinau ir praktiškai 100 % kolektyvas susirinko, nes visi žino kas jų laukia. Tai:

  • didžiulės aistros dėl rezultatų;
  • nuostabūs užkandžiai:
  • gardus maistas;
  • šilta draugiška atmosfera;
  • personalas, kuris gerai nusiteikęs ir greitai reaguoja į pageidavimus;

  Viskas buvo derinama su pramogų ambasadore, Egle Paulauskaite. Pačiam net nereikėjo turėti fantazijos, nes viską ko mums reikėjo pasiūlė Eglė, tad didelis ačiū, Jai. Kas galvojat ar verta čia apsilankyti, sakau VERTA ir nedvejodami burkit kolegas ir meskit jiems iššūkį pasivaržyti Apollo boulinge.

       Mindaugas Tumas, UAB Finėjas

  Su mumis pramogauja